Четвер, 19.10.2017, 00:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Мої статті

Список викладачів Златопільської чоловічої гімназії

Список викладачів Златопільської чоловічої гімназії.

ПІП

Дата
нар.

Дата
см.

Чин

Рік
пр.

Рік
зв.

Предмети

Інші у. з.

Примітки

Андрієвський
Іван
Прохорович

   

статський радник

1884

1909

Російська мова

   

Антоніадіс
Анастасій
Маркович

   

статський радник

1890

1910

Давні мови

1889-1890 н. р. Грецька мова в Новгород-Сіверськійгімназії.

 

Аристов
Леонід
Євгенович

     

1907

1908

Математика
Фізика

1908-1909 н. р.Математика в 2-ій Київській гімназії.

 

Бабенко
Олександр
Калістратович

     

1907

1908

Математика
Фізика

1908-1909 н. р.Математика в. о. уВінницькій гімназії.

 

Багінський
Микола
Михайлович

     

1908

1912

Математика
Фізика

   

Білоголовий
Анатолій
Іванович

     

1898

1901

Математика
Фізика

   

Більський
Фома
Антонович

31 жовтня
1890

1952

 

1913

1918

Російська мова

1918-1920 н. р. ІнспекторОлександрівської змішаної гімназії.
1920-1921 н. р. завідувач Златопільською трудовою школою.
1920-1923 н. р. лектор педагогіки, російської літератури на 3-річних педкурсах в м.Новомиргороді.
1921-1923 н. р. лектор педагогіки в Інституті народної освіти в м.Златопіль бувшої Київської губернії.

[2]

Борисов
Олексій
Арсенович

     

1897

1904

Малювання
Каліграфія

   

Бруєр
Юліан
Петрович

   

статський радник

1911

1914

Французька мова

1910-1911 н. р. Французька мова в Суворовському кадетському корпусі м.Варшава.
1914-1915 н. р. Французька мова в Маріупільськійгімназії.

 

Вижевський
Михайло

   

священик

1890

1891

Закон Божий

   

Воїнов
Костянтин
Вікторович

   

колезький асесор

1908

1916

Історія
Законознавство

   

Воскресенський
Сергій
Іванович

   

службовець VIII класу
кандидат філології

1884

1889

Російська мова
Давні мови

   

Гебгардт
Фрідріх
Карлович

   

статський радник

1881

1889

Німецька мова

1880-1881 н. р. Німецька мова в Суразькійпрогімназії.

 

Горшечников
Григорій
Іванович

     

1902

1907

Математика
Фізика

1907-1908 н. р.Математика в 2-ійЖитомирській гімназії.

 

Гофман
Василь
Васильович

     

1910

1911

Математика
Фізика
В. о.

1911-1912 н. р.Математика вПроскурівській гімназії.

 

Грушевський
Григорій
Іванович

22 лютого
1865

 

титулярний радник

1898

1916

Співи
Російська мова
Арифметика

 

Підготовчі класи[3]

Данилов
Андрій
Прокопович

     

1915

1916

Німецька мова
В. о.

   

Декан
Фрідріх
Адольфович

   

статський радник

1896

1908

Французька мова

   

Дирик
Арвид
Іванович

     

1889

1890

Давні мови

1890-1891 н. р. Давні мовив Новгород-Сіверськійгімназії.

 

Дорожинський
Микола
Сильвестрович

   

статський радник

1904

1909

Давні мови

1903-1904 н. р. Давні мовив Кам'янець-Подільській гімназії.

 

Дорожинський
Михайло
Андрійович

   

службовець VIII класу

1884

1894

Давні мови

1894-1895 н. р. Латинськата Грецька мови вБілоцерківській гімназії

 

Зайончковський
Людомир

   

ксьондз

1902

1906

Закон Божий

   

Занчевський
Віктор
Іванович

     

1912

1914

Математика
Географія

   

Зеленецький
Антоній
Крискентович

   

протоієрей

1896

1916

Закон Божий

   

Зеров
Микола
Костянтинович

26 квітня
1890

3 листопада
1937

 

1915

1917

Давні мови
В. о.

1917-1918 н. р. Латинська мова в 2-ій Київській гімназії.

 

Зінов'єв
Митрофан
Іванович

15 січня
1850

1919

 

1896

1897

Малювання
Каліграфія

КаліграфіяМалювання в 1897–1904 рр. в СумськійОлександрівській гімназії, в 1903–1907 рр. в Сумськомукадетському корпусі.

 

Зорницький
Феофан

   

священик

1891

1897

Закон Божий

   

Зубакін
Михайло
Федорович

     

1910

1914

Давні мови

1914-1915 н. р. Латинська мова в Уфимській гімназії.

 

Йогансон
Маргарита

     

1914

1915

Німецька мова
В. о.

1913-1914 н. р. Німецька мова у Володимир-Волинській гімназії.

 

Іванов
Варсонофій
Миколайович

1859

 

службовець VIII класу

1888

1898

Математика

1898-1899 н. р.Математика та Фізика вУманській гімназії.
Математика (з 1903) таВихователь пансіону (з 1906) Першої київської гімназії.

Описание: Орден Святого Станіслава 2 ступеня

Імшенецький
Василь
Павлович

     

1913

1916

Математика

   

Карпов
Микола
Олександрович

     

1890

1894

Математика

1889-1890 н. р.Математика в Лубенськійгімназія.

 

Корженьовський
Костянтин
Казимирович

   

ксьондз

1890

1896

Закон Божий

   

Коршун-Осмоловський
Костянтин
Калікстович

1879

1952

 

1908

1916

Природознавство
Географія
Гігієна

   

Кошлаков
Дмитро
Панасович

   

надвірний радник

1881

1893

Математика

1880-1881 н. р.Математика вЖитомирській прогімназії.
1893-1894 н. р.Математика в Лубенськійгімназії.
1899-1900 н. р.Математика та Фізика вУманській гімназії

 

Красовський
Микола
Петрович

   

колезький асесор

1887

1897

Давні мови

   

Лабунський
Володимир
Валентинович

     

1906

1908

Історія
Географія

1905-1906 н. р. Історія таГеографія в Єреванськійгімназії.

 

Лаврентьєв-Гальченко
Петро
Лаврентійович

   

надвірний радник

1905

1916

Малювання
Каліграфія

   

Линник
Григорій
Омелянович

   

статський радник

1903

1906

Історія
Географія

   

Лядинський
Сергій
Миколайович

     

1909

1911

Російська мова

1908-1909 н. р. Російська мова у приватному реальному училищі Ф. Германа м. Риги.
1911-1912 н. р. Російська мова в Камишловськійпрогімназіі

 

Майхржицький
Іван
Казимирович

   

ксьондз

1906

1907

Закон Божий

   

Масловський
Іван
Павлович

     

1913

1916

Математика
Фізика

   

Мирецький
Андрій

   

ксьондз

1896

1899

Закон Божий

   

Миць
Володимир
Іванович

     

1913

1916

Математика
В. о.

   

Недачин
Олександр
Олександрович

   

статський радник

1886

1904

Давні мови

   

Незабитовський
Ігор
Васильович

   

службовець VIII класу

1887

1888

Математика

   

Немолодишев
Степан
Арсенович

   

надвірний радник

1908

1910

Математика
Фізика

1907-1908 н. р.Математика вКременчуцькомуОлександрівському реальному училищі.
1910-1911 н. р.Математика в Києво-Подільській жіночій гімназії

 

Обиденний
Микола
Михайлович

   

колезький радник

1898

1909

Давні мови

1909-1910 н. р. Давні мовив 7-ій Київській гімназії.

 

Петров
Петро
Олександрович

     

1909

1914

Російська мова
Давні мови

1914-1915 н. р. Російська мова в Чернігівській гімназії.

 

Пирогівська
Валерія
Арсенівна

     

1914

1916

Французька мова
В. о.

   

Підгаєвський
Никанор
Михайлович

     

1912

1914

Історія
Географія

   

Пінчук
Антон
Андрійович

     

1914

1916

Давні мови

   

Прокопович
Костянтин
Степанович

   

священик

1879

1891

Закон Божий

   

Проневський
Антон
Антонович

     

1899

1902

Математика
Фізика

1902-1903 н. р.Математика вКубанськомуОлександрівському реальному училищі.

 

П'ятин
Олександр
Титович

   

статський радник

1884

1892

Французька мова

1882-1883 н. р. Французька мова в Кам'янець-Подільській гімназії.

 

Розенбаум
Оскар
Едуардович

     

1899

1901

Німецька мова

1901-1902 н. р. Німецька мова в Черкаській гімназії.

 

Романовський
Іван
Семенович

     

1894

1898

Давні мови

1893-1894 н. р. Давні мовив Білоцерківській гімназії.
1898-1899 н. р. Давні мовив Новгород-Сіверськійгімназії.

 

Рубанович
Григорій
Григорович

     

1914

1915

     

Рудевич
Леонід
Вікторович

     

1908

1911

Французька мова
В. о.

 

підпоручик[4]

Савченко-Більський
Михайло
Олександрович

     

1906

1907

     

Селява
Владислав
Владиславович

   

колезький радник

1915

1916

Закон Божий

   

Сидельник
Феофан
Гаврилович

28 вересня 1876

   

1908

1910

Військова гімнастика
В. о.

   

Скубченко
Михайло
Мойсейович

     

1911

1914

Математика
Географія

1914-1915 н. р. Фізика вКременчуцькомуОлександрівському реальному училищі.

 

Соловйов
Михайло
Петрович

   

кандидат університету

1884

1887

Математика

1887-1888 н. р.Математика]] вПензенській гімназії.

 

Солуха
Володимир
Петрович

     

1903

1904

Математика
Фізика

губернський секретарвикладач Жмеринської чоловічої гімназії Київського учбового округу на 1909–1910 н. р.[5]

 

Тесельський
Олександр
Васильович

   

колезький асесор
кандидат університету

1877

1886

Математика

1886-1887 н. р.Математика та Фізика вЖитомирській гіиназії

 

Трєщін
Василь
Осипович

     

1901

1902

Математика
Фізика

   

Успенський
Костянтин
Ничипорович

   

статський радник

1873

1901

Історія
Географія

 

Описание: Орден Святого Станіслава 2 ступеня

Фауре
Карл
Карлович

4 жовтня
1869

14 жовтня
1944

статський радник

1900

1914

Німецька мова

1897-1900 н. р. Німецька мова в Черкаськійпрогімназії.

[6]

Хаїмовський
Бенціон
Симонович

     

1914

1915

Музика

 

[7][8]

Хрущицький
Олексій
Дем'янович

     

1910

1912

Військова гімнастика
В. о.

 

прапорщикзапасу

Царенко
Сергій
Васильович

     

1900

1903

     

Цариков
Василь
Корнійович

   

колезький асесор

1877

1911

Російська мова
Арифметика

 

Підготовчі класи

Циганков-Куриленков
Петро
Андрійович

   

статський радник

1894

1899

Математика

1893-1894 н. р.Математика та Фізика вНовгород-Сіверськійгімназії.

 

Чайковський
Фома
Збігневич

   

ксьондз

1886

1890

Закон Божий

   

Черневський
Вікентій
Гнатович

   

статський радник

1872

1887

Давні мови

   

Чистяков
Михайло
Петрович

     

1911

1916

Російська мова

   

Шараєвський
Нестор
Андрійович

   

священик

1891

1896

Закон Божий

   

Якубовський
Євген
Терентійович

   

колезький асесор

1904

1907

Математика
Фізика

   

Янашек
Станіслав
Антонович

   

ксьондз

1908

1911

Закон Божий

   

Ярмохович
Іван
Матвійович

1828

 

колезький асесор

1869

1897

Малювання
Каліграфія
Креслення


 

 
Категорія: Мої статті | Додав: aljeannoir (12.03.2015)
Переглядів: 148 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [22]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0