Четвер, 19.10.2017, 00:24
Вітаю Вас Гість | RSS
Головна » Статті » Мої статті

Список викладачів Златопільської жіночої прогімназії

Список викладачів Златопільської жіночої прогімназії.

ПІП

Дата
нар.

Дата
см.

Чин

Рік
пр.

Рік
зв.

Предмети

Інші у. з.

Примітки

Андрієвський
Іван
Прохорович

   

статський радник

1884

1909

Російська мова

   

Бідерман
Йосип
Леопольдович

     

1880

1881

Німецька мова

1881-1882 н. р. Німецька мова вОстрогозькій прогімназії.

 

Борисов
Олексій
Арсенович

     

1902

1904

Малювання
Каліграфія

   

Бровціна
Єлизавета
Олексіївна

     

1884

1885

Російська мова

   

Введенська
Лідія
Василівна

     

1891

1894

   

Підготовчі класи

Воблая
Єлизавета
Іванівна

     

1898

1912

   

Підготовчі класи

Воскресенський
Сергій
Іванович

   

службовець VIII класу
кандидат філології

1884

1889

Російська мова
Давні мови

   

Гебгардт
Фрідріх
Карлович

   

статський радник

1881

1889

Німецька мова

1880-1881 н. р. Німецька мова вСуразькій прогімназії.

 

Горшечников
Григорій
Іванович

     

1902

1904

Математика
Фізика

1907-1908 н. р. Математика в 2-ійЖитомирській гімназії.

 

Декан
Фрідріх
Адольфович

   

статський радник

1902

1904

Французька мова

   

Дорожинський
Михайло
Андрійович

   

службовець VIII класу

1884

1889

Давні мови

1894-1895 н. р. Латинська таГрецька мови в Білоцерківськійгімназії

 

Дюран
Август
Фердинандович

     

1880

1881

Французька мова

1881-1882 н. р. Французька мова вЛубенській гімназії.

 

Зеленецький
Антоній
Крискентович

   

протоієрей

1903

1912

Закон Божий

   

Зорницький
Феофан

   

священик

1898

1912

Закон Божий

   

Іванов
Варсонофій
Миколайович

1859

 

службовець VIII класу

1888

1889

Математика

1898-1899 н. р. Математика таФізика в Уманській гімназії.
Математика (з 1903) таВихователь пансіону (з 1906)Першої київської гімназії.

Описание: Орден Святого Станіслава 2 ступеня

Казанська
Олена
Олександрівна

     

1903

1904

Історія

   

Кирніс
Олена
Митрофанівна

     

1903

1904

Ручна праця

   

Козинцева
Олександра

     

1886

1887

Російська мова

   

Кошлаков
Дмитро
Панасович

   

надвірний радник

1881

1889

Математика

1880-1881 н. р. Математика вЖитомирській прогімназії.
1893-1894 н. р. Математика вЛубенській гімназії.
1899-1900 н. р. Математика таФізика в Уманській гімназії

 

Краєвський
Данило
Адамович

   

титулярний радник

1898

1901

Співи

   

Красовська
Лідія
Іванівна

     

1886

1907

Німецька мова

   

Красовська
Ольга
Іванівна

     

1877

1897

Ручна праця

   

Красовський
Микола
Петрович

   

колезький асесор

1887

1897

Давні мови

   

Линник
Григорій
Омелянович

   

статський радник

1902

1904

Історія
Географія

   

Маркевич
Афанасія
Семенівна

     

1894

1907

Арифметика

   

Недачин
Олександр
Олександрович

   

статський радник

1886

1889

Давні мови

   

Обиденний
Микола
Михайлович

   

колезький радник

1903

1909

Давні мови

1909-1910 н. р. Давні мови в 7-ій Київській гімназії.

 

Ожеповський
Людвіг
Якович

   

ксьондз

1871

1883

Закон Божий

   

Павлович
Анастасія
Іванівна

     

1877

1903

Французька мова

   

Павлович
Олександра
Гаврилівна

     

1877

1878

Географія

   

Почека
Олександра
Сергіївна

     

1903

1904

Ручна праця

   

Прокопович
Костянтин
Степанович

   

священик

1879

1887

Закон Божий

   

П'ятин
Олександр
Титович

   

статський радник

1884

1889

Французька мова

1882-1883 н. р. Французька мова вКам'янець-Подільській гімназії.

 

Самоненко
Михайло
Йович

   

губернський секретар

1877

1883

Російська мова

1884-1885 н. р. колезький асесор вОвруцькому повітовому училищі

 

Сахарова
Софія
Андріївна

     

1894

1897

     

Семичева
Надія
Ничипорівна

     

1884

1891

Російська мова
Арифметика
Каліграфія

 

Підготовчі класи

Смолодович
Марія
Миколаївна

     

1877

1878

Арифметика

   

Соловйов
Михайло
Петрович

   

кандидат університету

1884

1887

Математика

1887-1888 н. р. Математика]] вПензенській гімназії.

 

Солуха
Володимир
Петрович

     

1903

1904

Математика
Фізика

губернський секретар викладач Жмеринської чоловічої гімназії Київського учбового округу на 1909–1910 н. р.[2]

 

Тесельський
Олександр
Васильович

   

колезький асесор
кандидат університету

1879

1881

Математика

1886-1887 н. р. Математика таФізика в Житомирській гіиназії

 

Успенський
Костянтин
Ничипорович

   

статський радник

1873

1889

Історія
Географія

 

Описание: Орден Святого Станіслава 2 ступеня

Ушмарська
Олександра
Ксенофонтівна

     

1887

1890

Російська мова

   

Фауре
Карл
Карлович

4 жовтня 1869

14 жовтня 1944

статський радник

1902

1912

Німецька мова

1897-1900 н. р. Німецька мова вЧеркаській прогімназії.

[3]

Федюшина
Лідія
Степанівна

     

1898

1904

Російська мова

   

Царенко
Сергій
Васильович

     

1902

1903

     

Черневський
Вікентій
Гнатович

   

статський радник

1879

1887

Давні мови

   

Чиманська
Олександра
Ксенофонтівна

     

1886

1887

Російська мова

   

Шнелер
Антон
Антонович

     

1902

1903

Співи

   

Ярмохович
Іван
Матвійович

1828

 

колезький асесор

1879

1889

Малювання
Каліграфія
Креслення

   

Ясинська
Любов
Іванівна

     

1894

1897


 

   
Категорія: Мої статті | Додав: aljeannoir (12.03.2015)
Переглядів: 72 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу
Категорії розділу
Мої статті [22]
Пошук
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0